Warning: Undefined variable $post in /usr/home/AriesWebDesign/domains/autocolordesign.pl/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 99 Warning: Attempt to read property "ID" on null in /usr/home/AriesWebDesign/domains/autocolordesign.pl/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 99 O nas - Auto Color Design

O nas

zdjecie

Auto Color Design

Profesjonalne naprawy powypadkowe

Auto Color Design – Firma istnieje od 1996 roku. Nasze doświadczenie poparte jest długotrwałą praktyką. Na nasz rynek trafiły samochody wysokiej jakości, a w ślad za nimi dotarły technologie, materiały i urządzenia do ich napraw. Dzięki temu wyposażenie naszego zakładu jest profesjonalne i nowoczesne. Opieka techniczna i merytoryczna ze strony firmy z którą współpracujemy pozwala na stosowanie materiałów najwyższej jakości. Mowa tu o materiałach firmy IXELL, LESONAL. Lakiery, podkłady, szpachlówki to najwyższa jakość artykułów stosowanych w branży lakierniczej. Oprócz materiałów bardzo ważny jest sprzęt używany do napraw. Sięgnęliśmy po najlepsze.
Pod naszą opieką są także samochody marki Renault Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne tych aut oraz rygory technologiczne których w związku z tym musimy przestrzegać to jeszcze jeden argument przemawiający za jakością naszych usług.

W naszej ofercie:

  • Naprawy powypadkowe
  • Blacharnia
  • Lakiernia
  • Auta zastępcze
  • Rozliczenie bezgotówkowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!